Відділ продажів:
  • Телефон: +38 (050) 474 88 11

  • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Про компанію

Elbi Spa була заснована в 1965 як металургійна компанія у Вигодарцері біля Падуя. Компанія вже працює 50 років у галузі термо-гідравліки, поступово досягаючи солідну репутацію і займаючи вагоме місце на головних світових ринках. Elbi створила широку мережу продажів, що охоплює всю територію Італії, а виробничі потужності розташовані не лише в Італії, а й інших країнах.

Спочатку, створена як виробник баків для гарячої води і котлів для центральної системи опалення, через 10 років компанія направила свої зусилля на виробництво баків для термогідравлічної промисловості.

У середині 70-х років Elbi почала виробляти мембранні розширювальні баки, ставши одним з найбільших європейських виробників у галузі термогідравліки.

У 1981 році компанія перенесла свою штаб-квартиру до міста Лімена, таким чином розширюючи свої виробничі потужності.

У 1989 році компанія створила новий напрямок з обробки пластмас та виготовлення литих баків із поліетилену.

У 1990 році була заснована Elbi Америка в Х’юстоні, штат Техас. Спочатку нова компанія займалася лише маркетингом і продажем, щоб вивчити культуру і менталітет великого і складного американського континенту.

У 2001 році було відкрито новий виробничий комплекс у Модуньо, Італія, в основному присвячений виробництву литих баків із поліетилену.

Сьогодні асортимент продукції Elbi є однією з найширших лінійок на ринку термогідравліки: ємності для гарячої води, розширювальні баки для опалення, багатофункціональні ємності для гарячої води/опалення, ємності для сонячних систем, наземні та підземні резервуари.

Поделиться:
Замовити зворотній дзвінок
Залишіть номер телефону та отримайте консультацію
Замовити дзвінок