Відділ продажів:
  • Телефон: +38 (050) 474 88 11

  • Телефон: +38 (067) 474 88 11

Кращий гідроакумулятор – який він?

Для того, щоб встановити продуктивну і одночасно безперебійну роботу систем автономного водопостачання, яке облаштовано в заміському будинку, важливо придбати саме правильний гідроакумулятор. Тому дуже велике значення потрібно надавати його вибору. Важливо знати не тільки основні технічні характеристики, але також правильно розраховувати необхідний об’єм корпусу, та визначитися із зовнішнім виглядом та матеріалом.

У цій статті ми поговоримо про те, яку з моделей гідроакумуляторів можна назвати кращою і чи є висока ціна синонімом надійності?

Особливості вибору матеріалу

Перед тим як здійснити покупку, потрібно знати з яких матеріалів виконується сама ємність і що краще вибрати. Найчастіше ємність виконується з нержавіючої сталі або емалі. нержавіюча сталь, яка часто застосовується у виготовленні баків гідроакумуляторів, є кращим матеріалом, тому що вона практично не схильна до корозії.

Нержавіюча сталь урятує гідроакумулятор від швидкої втрати працездатності.

Якщо ж бак був виконаний із звичайного чорного металу, після чого його закрили захисним шаром емалі, то, на жаль, такий гідроакумулятор вразливий. Звичайно, зовні виглядає набагато солідніше предщепніп. Через те, що чорний метал дуже товстий, здається, що він міцніший і надійніший. Але це не так.

Емалеве покриття є на внутрішній та зовнішній поверхні і постійно піддається впливу мембрани та об’єму води. Саме тому місця стиків починають стоншуватися і тріскатися, внаслідок чого метал оголюється і відбувається корозійна дія.

Вартість

Все було б просто, якби не питання ціни на обладнання. Всі моделі з нержавіючої сталі, як правило, коштують вдвічі, а то і в 3 рази дорожче, ніж гідроакумулятори з іншого матеріалу. На це є безліч причин.

Гідроакумулятор з нержавіючої сталі прослужить довше, а значить, він більш якісний. Тому, якщо ваш гаманець розрахований на певну суму, ви можете придбати виріб із покриттям із емалі. Але при цьому, пам’ятайте, що гідроакумулятор потрібно правильно використовувати, і тільки в цьому випадку він може піддаватися кільком циклам заміни мембрани.

Таким чином, якщо мова йде про матеріал для гідроакумулятора, краще вибирати нержавіючу сталь. Але якщо ви обмежені у вартості, можете спробувати модель із емальованим покриттям.

Найкращий за типом установки

Якщо ви не перший рік займаєтеся пошуком якісного гідроакумулятора, то, напевно, знаєте, що за типом установки такі споруди розрізняють на горизонтальні та вертикальні.

Останні виграють тим, що процес установки набагато простіший, а знайти місце для вертикального розміщення навіть у невеликому приміщенні.

І той і інший варіант забезпечені ніпелем. Пристрій необхідний не тільки для утримання води, але також для випуску невеликої кількості повітря, що накопичується всередині та поступово починає з’їдати значну частину від об’єму бака.

Для того, щоб пристрій працював продуктивно, необхідно час від часу позбавлятися цього повітря. Для цього і потрібен ніпель.

Якщо йдеться про вертикальний гідроакумулятор, то ніпель на ньому встановлюється на верхній частині, в результаті чого до нього легко підібратися. Людині потрібно лише натиснути на неї і почекати, поки повітря починає покидати балон.

Якщо ви придбали горизонтальний блок, то тут процедура виконується трохи інакше. Крім ніпеля тут встановлений запірний кран, а також місце відведення каналізації.

Тому процедура відкачування повітря відбувається дещо складніше.

Саме тому, вибираючи між вертикальною та горизонтальною формою, краще віддати перевагу вертикальним моделям.

Вибираємо гідробак за обсягом

Найважливіший показник для покупця – це кількість води, яка міститься у гідробак. Для того щоб зрозуміти, який обсяг необхідний саме вам, потрібно використовувати відповідну форму.

Об’єм бака можна розрахувати за формулою:

U бака = M насоса*D насоса + (D насоса при вимкненні + 1) / (D увімкненого — D вимкненого) — D у гідроакумуляторі.

М – потужність насоса.

D – тиск.

U – обсяг.

Підставивши в таблицю всі необхідні дані, у результаті ви отримаєте зразковий обсяг, який вам потрібний.

Також, можна орієнтуватися і на консультації менеджерів, які знають, який обсяг гідробака підійде конкретній сім’ї залежно від кількості людей та квадратури будівлі.

Якщо гідробак необхідний для використання в побуті, то для невеликої сім’ї підійде об’єм від 35 до 50 л.

Також багато хто хоче перестрахуватися беруть гідробаки дещо більшим обсягом. Він необхідний на випадок, якщо в сім’ї з’явиться технічний прилад, який буде підключений до системи водопостачання і витрачати воду. Наприклад, друга пральна машина. І всього вищесказаного можна зробити висновок, що найбільш прийнятним для придбання є обсяг бічним 25-50 л.

Після вдалої покупки гідробака і його потрібно належним чином встановити. Для цього існують спеціальні інструкції, які пропонують окремі варіанти розміщення. Відмінно, якщо гідробак ви придбали в офіційному магазині і тепер можете замовити техніка собі на будинок. Фахівець швидко встановить гідробак, а також найбільше оптимально розповість вам про те, як його використовувати.

Якщо ви здійснюєте установку гідробака самостійно, то ви повинні знати відразу кілька нюансів.

Інструкція має бути вичерпною.
Обов’язково підготуйте під гідробак.
У комплекті до обладнання повинні знаходитися монтажні елементи кріплення, які дозволять зафіксувати конструкцію.
Якщо кріпильних матеріалів немає, то ви можете використовувати як власні, так і придбати їх у магазині.

Таким чином, робимо висновок, що при виборі не останню роль відіграє наявність у комплекті правильно сформованої інструкції та додаткових матеріалів.

Яким фірмам віддати перевагу?

Ні для кого не секрет, що одним із лідерів на ринку гідроакумуляторів є компанія Elbi. Італійська якість разом із високою продуктивністю творить справжні чудеса. Компанія надає гідроакумулятори як горизонтальної, так і вертикальної форми.

Баки мають різні обсяги та підійдуть як для домашнього, так і для промислового використання.

Вартість також варіюється в залежності від об’єму бака та потужності роботи мембрани. Самі баки виконані цілком і повністю з нержавіючої сталі, що дозволяє судити про герметичність матеріалу.

Але італійський виробник продумав все це, тому в інтернеті можна знайти величезну кількість позитивних відгуків, пов’язаних із придбанням саме цієї продукції.

Окрему увагу варто приділити турботі про клієнтів. У комплекті до гідроакумулятора також йдуть ще й елементи кріплення, які дозволяють зафіксувати балон там, де ви вважаєте це необхідно.

І ще один нюанс пов’язаний з тим, що є вичерпна інструкція, в якій розповідається про те, де розміщувати гідроакумулятор, яким чином, а головне, які нюанси при цьому варто враховувати.

Поділитися:
Замовити зворотній дзвінок
Залишіть номер телефону та отримайте консультацію
Замовити дзвінок